Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Destek Hattı

0 532 262 67 55

Çalışma Saatlerimiz

7 Gün 24 Saat

E-Posta Adresimiz

info@anovis.com.tr
İLETİŞİM

Ankara’da Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Epoksi Zemin Kaplama, 20 yıla dayanan birikim ve tecrübelerini en seçkin markaların ürünleriyle birleştirerek sektöründe öncü firmalara çözümler sunmuştur. İhtiyacınız olan zemin sistemi için size sunacağımız çözümler hakkında bilgi almadan karar vermeyin. Çok çeşitli epoksi kaplama uygulamaları yapan firmamız ihtiyaçlara ve özgün koşullara bağlı olarak yapılacak olan epoksi uygulamasını belirlemektedir.

Bilinmelidir ki epoksi kaplama uygulamaları kesinlikle uzman ve deneyimli ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Ankara epoksi kaplama faaliyetlerimizde epoksi kaplama veya epoksi boya uygulaması yapılması düşünülen zeminin durumu, epoksi uygulama yapılacak alan veya alanların kullanım amacı/amaçları, hijyen beklentisi, uygulama süresi, çeşitli kimyasal etkilerin varlığı büyük önem taşımaktadır. Zemin ve yalıtım alanında yılların getirdiği tecrübe birikimi ile profesyonelliği birleştiren Ankara epoksi kaplama firmamı, 1998 yılında elde ettiği başarılı çıkışı ile zemin kaplama ve yalıtım hizmetleri sektörünün aranan firması haline gelmiştir.

Epoksi zemin kaplama fiyatının belirlenmesi için birçok değişkenin bilinmesi gerekmektedir. Öncelikle firmamız tarafından nasıl bir uygulama yapılacağı belirlenecek, buna göre de epoksi uygulama fiyatı yani maliyet ortaya çıkacaktır.Андрей Павелко семьяонкология в германии отзывыddos stresser

Call Now Button0 532 262 67 55