Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Destek Hattı

0 532 262 67 55

Çalışma Saatlerimiz

7 Gün 24 Saat

E-Posta Adresimiz

info@anovis.com.tr
İLETİŞİM

Epoksi Zemin Ankara

Bir mekana girildiğinde ilk olarak çevreye dikkat ediliyor. Çevreden edinilen izlenime göre bir fikir ediniliyor. Bu yüzden hastane, ofis, mağaza gibi yerlere gittiğinizde, oranın tasarımına ve temizliğine çok dikkat edildiğini farkedebilirsiniz. Böyle yerlerde duvarlar, kapılar ve yer kaplamaları özenle seçilmiştir.

Özellikle yer kaplamalarını incelediğinizde epoksi zemin olarak adlandırılan parlak zeminlere rağbet ediliyor. Ankara, İstanbul gibi her sektördeki kurumsal firmaların, ofislerin hızla arttığı büyük metropollerde ilk olarak epoksi zemin tercih ediliyor. Bunun sebebi hem kullanışlı olması hem de şık görüntüsü. Kolayca temizlenebilen bir yapısı olduğu için kir tutma, leke kalma gibi sorunlar söz konusu değil. Birçok desen seçilebildiği için mekana en uygun tasarım kullanılabiliyor. Öte yandan parlak zemin olduğu ve sürekli temiz kaldığı için renkler her zaman canlı görünüyor.

Bu canlı görüntü ve en uygun tasarımlar mekana dikkat çekici bir özellik kazandırıyor. Ve gelen herkeste olumlu izlenimler bırakıyor. Bu sebeple özellikle ofis, mağaza gibi yoğun mekanlar için yer kaplaması düşünülüuorsa epoksi zemin ilk tercih olarak gösterilebilir.

Павелко тендерзубные каналы чисткапроверить показатели сайта

Call Now Button0 532 262 67 55