Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Destek Hattı

0 532 262 67 55

Çalışma Saatlerimiz

7 Gün 24 Saat

E-Posta Adresimiz

info@anovis.com.tr
İLETİŞİM

Epoksi Zemin İçin Yoğun Temizlik Ürünleri

 

Kir ve Cila Sökücü / Grundreiniger R

Yeni döşenmiş ya da daha önceden kaplanmış epoksi , poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının temizliği kir ve cilalarının sökülmesine yarayan özel temizlik maddesidir.

Daha önce kullanılan bakım ürünlerinin zemin kaplamalarındaki kalıntılarını, zorlu lekeleri ve yapıştırıcı lekelerini gidererek steril bir yüzey hazırlar.

 

 

Turbo Kir ve Cila Sökücü / Turbo Grundreiniger

Yeni döşenmiş ya da daha önceden kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının temizliği kir ve cilalarının sökülmesine yarayan özel temizlik maddesidir.

Daha önce kullanılan bakım ürünlerinin zemin kaplamalarındaki kalıntılarını, zorlu lekeleri ve yapıştırıcı lekelerini gidererek steril bir yüzey hazırlar.Uygulama süresi 5-10 dakikada bitmektedir.

 

 

R280 Aktif Temizleyici / Aktivreiniger R280

Ağır kir, yağ ve greslerin polimer cilayla kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının yüzeylerine zarar verilmeden sökülmesine yarayan bir aktif temizlik (ara temizlik) malzemesidir.

 

 

Dezenfeksiyon Temizleyici Konsantre / Desinfektionsreiniger Konzentrat
Hastanelerde, doktor muayehanelerinde, saunalarda, bakım evlerinde, kamusal alanlarda (çocuk yuvaları, okullar, spor salonları vs.) ve gıda maddeleri işleyen müesselerde özellikle enfeksiyonlara engel olmak amacıyla rutin ve profilaktik / koruyucu dezenfeksiyon temizliği için saniter alanda da mükemmel biçimde kullanılabilir.

Kullanıldığı yüzeyleri dezenfekte ederek yüzeydeki kirin temizlenmesini sağlar. Bakterilere, mantarlara, virüslere karşı etkilidir. Hepatit-B dahildir. DGHM: Kontrol edilmiş ve listelenmiştir.Павелко федерация футбола украиныписать смс бесплатновирусный маркетинг заказать

Call Now Button0 532 262 67 55