Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Destek Hattı

0 532 262 67 55

Çalışma Saatlerimiz

7 Gün 24 Saat

E-Posta Adresimiz

info@anovis.com.tr
İLETİŞİM

Epoksi Zemin Kaplaması İçin Konvansiyonel Cilalar

Secura Mat Yoğun Trafik Cilalar / Secura Matt Hard Sealer

Zor aşınan ve son derece yüksek dirençli, kaplanmış epoksi, poliüretan pvc,kauçuk,mermer,granit ve beton zemin kaplamalarının korunmasına yönelik polimer + poliüretan cila malzemesi olup montaj ya da temizlik sonrasında uygulanır. Uygulandığı yüzey üzerinde yürürken son derece yüksek emniyet sağlayan mat, kaymaz bir koruyucu film tabakası teşkil eder. E DIN 51 131 standardına uygundur. Ayrıca DIN 18 032 standardının spor alanlarında kullanılan döşemelerle ilgili şartlarına da uygundur.

 

Ultra Parlak Yoğun Trafik Cilalar / Selbstglanz-Hartversiegelung Ultrahart

Zor aşınan ve son derece yüksek dirençli, kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının korunmasına yönelik polimer + poliüretan cila malzemesi olup montaj ya da temizlik sonrasında uygulanır.

Uygulandığı yüzey üzerinde yürürken son derece yüksek emniyet sağlayan parlak , kaymaz bir koruyucu film tabakası teşkil eder. E DIN 51 131 standardına uygundur. Ayrıca DIN 18 032 standardının spor alanlarında kullanılan döşemelerle ilgili şartlarına da uygundur.

 

 

Medica Parlak Yoğun Trafik Cilalar / Medica Hard Sealer

Yeni döşenmiş zemin kaplamalarına ya da ana temizliği yapılmış zemin kaplamalarına özel bir cila malzemesidir. Son derece uzun ömürlü malzeme, uygulandığı yüzeyler üzerinde, döşemeye dezenfektan nüfuz etmesine karşı uzun vadeli koruma sağlayan bir film tabakası oluşturur. Hastane ve ameliyathanelere yapılan epoksi, pvc ve vinil döşemeler içindir.Чехунов Денисмассфолловинг лучшие программыВладимир Швед Львовский бизнесмен

Call Now Button0 532 262 67 55