Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

Destek Hattı

0 532 262 67 55

Çalışma Saatlerimiz

7 Gün 24 Saat

E-Posta Adresimiz

info@anovis.com.tr
İLETİŞİM

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan kaplama her türlü beton ve çelik yüzeylerde uygulanan, kolay temizlenebilen, sararmaz,aşınma direnci yüksek, etkili ve koruyucu bir kaplamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Spor salonlarında ve endüstriyel zeminlerde kullanılan ve tek parça, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilen kaplama çeşididir.

İsteğe göre Mat, Parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. Tozlu ortamlar için tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplamadır. Dışta ve içte uygulanan bu kaplama türü güneş ışınlarına karşı ve çatlama veya kuruyarak aşınma gibi deformasyonlara dayanıklıdır.

Yapı Kimyasalları ve İzolasyon Sistemleri, yüksek aderans, yaşlanmaya dayanım, deniz suyuna ve tuza, açık hava koşullarına ve güneş ışınlarına dayanım istendiğinde mükemmel bir çözüm olan; beton ve metal depoların kaplanmasından teras izolasyonuna, asit ve alkali gibi korozif kimyasallara dayanım, istenen yerlerden düzgün yüzey istenen yerlere kadar geniş bir uygulama alanı olan poliüretan zemin kaplama sistemlerini sunmaktadır.

Poliüretan Zemin Kaplama Malzemesi Kullanım Alanları ve Özellikleri:

Estetik, hijyenik, kaymaz, çabuk temizlenebilen niteliği taşıdığından spor (squash salonlar,basketbol,hentbol, vb.) alanları. Ambarlar, garajlar, gıda ve ilaç fabrikaları ve tüm sanayi tesisleri.Renk çeşitliliği ile görsel etki istenen yerler ile yüzme havuzları çevresi.Toz tutmayan yüzeyler oluşturan bu kaplama türü aynı zamanda ses kesmeye de yarar.Zeminde kullanılacak renk farkları ile tozun birikebileceği yerler kontrol edilebilir.Dekoratif ve dayanıklıdır, bakıma gereksinimi azdır spor, endüstriyel, vb. alanlarda kullanılabilir.

Poliüretan Zemin Kaplama Avantajları:

Püskürtme ya da hazır halde yere serilme şeklinde kaplanabilir.
Aşınmaya karşı yüksek dayanım, esneklik ve kaymaz yüzeyler sağlar.
Ultraviole ışınlara karşı dayanıklıdır
Çatlamaz, matlaşmaz. 90 C ve – 30 C sıcaklığa kadar dayanabilir.
Kaplandıktan sonra yerinden oynamaz.
Yapıların içinde ya da dışarıda kullanılabilir.
Toz tutmayan bir kaplamadır.Чехунов Денис Николаевич киевпроверочный код captchausability сайта

Call Now Button0 532 262 67 55